مستندات

شما اینجا هستید

عنوان گزارش تاریخ انتشار
حقوق کاربران در خصوص داده های شخصی در استفاده از سرویس های IoT اسفند ۱۳۹۶ دانلود گزارش
چرا کشور به راهبردهای ملی برای اینترنت اشیاء نیازمند است اسفند ۱۳۹۶ دانلود گزارش
بررسی ملاحظات قانونی حمایت از حریم خصوصی و امنیت داده ها در نظام حقوقی ایران بهمن ۱۳۹۶ دانلود گزارش
بازیگران اصلی اینترنت اشیا بهمن ۱۳۹۶ دانلود گزارش
اصول حاکم بر حمایت از حریم خصوصی اطلاعاتی در اینترنت اشیا بهمن ۱۳۹۶ دانلود گزارش
برنامه‌های مرتبط با اینترنت اشیا در چند کشور دنیا بهمن ۱۳۹۶ دانلود گزارش
تعیین پارامترهای تأثیرگذار بر انتخاب نوع پلتفرم و شناسایی موارد کاربرد انواع پلتفرم از طریق بررسی وضعیت جهانی در حوزه Io بهمن ۱۳۹۶ دانلود گزارش
شبکه حسگری هوشمند بی سیم بهمن ۱۳۹۶ دانلود گزارش
نیازمندی‌های طیف فرکانسی IoT در ایران بهمن ۱۳۹۶ دانلود گزارش
طبقه‌بندی موضوعات اینترنت اشیاء و درجه‌بندی حساسیت آن‌ها بهمن ۱۳۹۶ دانلود گزارش
بررسی اهمیت نقش دولت و اپراتورها در اکوسیستم اینترنت اشیا دى ۱۳۹۶ دانلود گزارش
ابعاد حقوقی طـیف فرکانسی در اینترنت اشیا دى ۱۳۹۶ دانلود گزارش
چیستی پلتفرم های اینترنت اشیاء آذر ۱۳۹۶ دانلود گزارش

برای دیدن فایل‌های تصویری، بر روی عنوان ارائه کلیک کنید.

 
ردیف عنوان توضیحات
۱ مستندات همایش راهکارهای توسعه اینترنت اشیا در ایران مستندات همایش راهکارهای توسعه اینترنت اشیا در ایران جهت بهره برداری علاقمند در وبسایت اینترنت اشیاء و کانال تلگرامی پروژه به نشانی IoTPlan@ بارگذاری گردید.
۲ مستندات پلتفرم های اینترنت اشیاء: معماری و محصولات مستندات کارگاه آموزشی پلتفرم های اینترنت اشیاء: معماری و محصولات در اینترنت اشیاء جهت بهره برداری علاقمند در وبسایت اینترنت اشیاء و کانال تلگرامی پروژه به نشانی IoTPlan@ بارگذاری گردید.
۳ مستندات کارگاه آموزشی مشخصات و الزامات لایه شبکه حسگری در اینترنت اشیاء مستندات کارگاه آموزشی مشخصات و الزامات لایه شبکه حسگری در اینترنت اشیاء جهت بهره برداری علاقمند در وبسایت اینترنت اشیاء و کانال تلگرامی پروژه به نشانی IoTPlan@ بارگذاری گردید.
۴ مستندات کارگاه آموزشی شبکه ها و استانداردها در اینترنت اشیا مستندات کارگاه آموزشی شبکه ها و استانداردها در اینترنت اشیاء جهت بهره برداری علاقمند در وبسایت اینترنت اشیاء و کانال تلگرامی پروژه به نشانی IoTPlan@ بارگذاری گردید.
۵ مستندات کارگاه آموزشی الزامات و رویکردهای امنیتی در حوزه اینترنت اشیاء مستندات کارگاه آموزشی الزامات و رویکردهای امنیتی در حوزه اینترنت اشیاء جهت بهره برداری علاقمند در وبسایت اینترنت اشیاء و کانال تلگرامی پروژه به نشانی IoTPlan@ بارگذاری گردید.
۶ مستندات کارگاه آموزشی نوآوری و توسعه سرویس در اینترنت اشیاء مستندات کارگاه آموزشی نوآوری و توسعه سرویس در اینترنت اشیاء جهت بهره برداری علاقمند در وبسایت اینترنت اشیاء و کانال تلگرامی پروژه به نشانی IoTPlan@ بارگذاری گردید.
۷ مستندات کارگاه آموزشی تنظیم مقررات و چالش های حقوقی اینترنت اشیاء در کشور مستندات کارگاه آموزشی تنظیم مقررات و چالش های حقوقی اینترنت اشیاء در کشور جهت بهره برداری علاقمند در وبسایت اینترنت اشیاء و کانال تلگرامی پروژه به نشانی IoTPlan@ بارگذاری گردید.
۸ مستندات کارگاه تخصصی اینترنت اشیاء و شرکت های ایرانی مستندات کارگاه آموزشی اینترنت اشیاء و شرکت های ایرانی جهت بهره برداری علاقمند در وبسایت اینترنت اشیاء و کانال تلگرامی پروژه به نشانی IoTPlan@ بارگذاری گردید.

درباره اینترنت اشیاء

عبارت اینترنت اشیا، برای نخستین بار در سال ۱۹۹۹ توسط کوین اشتون مورد استفاده قرار گرفت و جهانی را توصیف کرد که در آن هر چیزی، از جمله اشیا بی جان، برای خود هویت دیجیتال داشته باشند و به کامپیوترها اجازه دهند آن‌ها را سازماندهی و مدیریت کنند. اینترنت در حال حاضر همه مردم را به هم متصل می‌کند ولی با اینترنت اشیاء تمام اشیاء به هم متصل می‌شوند.

 

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبر نامه طرح حمایتی IoT جهت دریافت آخرین اخبار و وقایع همچنین اطلاع از اخرین حوزه اینترنت اشیاء

ارتباط با ما

  • نشانی:    تهران، خیابان کارگرشمالی، روبروی سازمان انرژی اتمی، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات
  • تلفن تماس: ۸۴۹۷۷۸۱۰ - ۸۴۹۷۷۸۷۱
  • رایانامه: iot@itrc.ac.ir